<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Мультфильмы
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

ПРИГОДИ ТІНТІНА: ТАЄМНИЦЯ ЄДИНОРОГА цікаві факти

Серый Лев | 2011-10-05 13:27:48  
Сообщение прочтено 1708 раз


мультфильм,детектив,приключения,семейный,Анимация,Приключения Тинтина: Тайна единорога 3D,Пригоди Тінтіна: Таємниця єдинорога,The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn


Ерге – псевдонім Георга Ремі. Це гра французької вимови ініціалів його імені у зворотному порядку: Р.Г.

Ерге створив комікси «Тінтін» у 1929 році для Le Petit Vingtieme, додатку до французької газети Le XXe Siecle (укр. – 20-те сторіччя).

Ерге сам був бойскаутом у дитинстві і створював «Тінтіна», тримаючи в умі бойскаутські принципи.

 «Пригоди Тінтіна» зібрані у 24 книги. Остання видана у 1976 році. Остання, 24 за рахунком книга, «Тінтін і Альф-арт» не була закінчена, але її опублікували після смерті автора у 1986 році.

 У всьому світі було продано більше 200 мільйонів примірників книг про «Тінтіна». Вони перекладені на 70 різних мов.

 Авторський стиль Ерге, ligne сlaire (або чиста лінія), вплинув на роботи таких митців, як Енді Ворхол та Рой Ліхтенштейн.

 Пригода Тінтіна заводять його і у реальні, і у вигадані місця. Ерге був «мандрівником у кріслі» і створював комікси, ретельно відтворюючи різні точки світу, беручи за основу картинки з  National Geographic та інших джерел.

 Історії про Тінтіна містять в собі багато різних жанрів, в тому числі містику, пригоди, фентезі, наукову фантастику та сатиру, і у всіх є елементи комедії.

 Ерге оселив Тінтіна у свєму рідному місті, Брюсселі, у Бельгії, хоча назва міста жодного разу не з’являється. Один к художників-постановників анімації поїхав до Брюсселю, щоб побачити місто на власні очі, зібрати матеріал для стрічки та правильно відтворити іконічні локації, такі як квартира Тінтіна на Лабрадор роуд, 26, та Мерлінспайк Хол.

 Тінтін – це прізвище героя (імені ми не знаємо). Його вік – між 17 та 19 роками. Він – репортер-дослідник за професією, та шукач пригод і детектив, вправний майже у будь-якій справі, чесний і скромний за покликанням. Тінтін мешкає на Лабрадор роуд, 26. У стрічці його грає Джеймі Белл.

 Сноуі – білий фокстер’єр (технічно, такий вид не існує, оскільки фокстер’єри мають коричневий колір з чорними плямами). Він часто знаходить частинку ребуса, якої не вистачає, і рятує героїв, але часто буває й так, що його собача природа бере верх, коли поруч з’являється кіт місіс Фінч. Він також відомий тим, що полюбляє сьорбати лікер Хеддока, коли трапляється шанс.

Перше ім’я капітана Арчібальда Хеддока невідоме аж до останньої книги, «Тінтін і шахрай». Він закоренілий морський вовк, відомий своїми колоритними виразами та прихильністю до випивки. У стрічці його грає Енді Серкіс.

Томпсон і Томсон  - поліцейські у штатському. Хоча їх часто називають «близнюками Том(п)сон», вони не близнюки. Вони навіть не родичі. А їхня єдина відмінність – форма вусів: у Томпсона кінчики вусів підкручені догори, а у Томсона ні. Вони завжди викривляють, плутають і роблять навпаки все, що тільки вміють, навіть слова. В анімації їх грають Нік Фрост (Томсон) і Саймон Пегг (Томпсон).

Омар Бен Салаад – багатий бізнесмен, що живе в Марокко. Він є стовпом суспільства, на якому все тримається, а в реальності ж він має кілька тіньових справ і тіньових друзів. В стрічці його грає Гад Ельмалех.

Іван Іванович Сахарин – колекціонер моделей кораблів з таємничим минулим. Він перебрався жити до Мерлінспайк Холу. Цього героя грає Деніел Крейг.

Ерге вірив, що Стівен Спілберг є ідеальним режисером для того, щоб перенести його героїв на великий екран. Нажаль, він помер всього за кілька днів до того, як вони зі Спілбергом повинні були вперше зустрітися.

Історія стрічки взята з книг «Таємниця єдинорога» (книга №11, видана у 1942-1943 рр.), «Краб із золотими клешнями» (книга №9, видана у 1940-1941 рр.), і «Скарби рижого Рекхема» (книга №12, видана у 194301944 рр.).

Коли Стівен Спілберг звернувся до Пітера Джексона із проханням, щоб його студія Weta Digital створила анімовану модель Сноуі, Джексон надіслав йому кліп, де режисер «Володаря кілець» власною персоною грає капітана Хеддока, а анімований Сноуі крутиться біля нього.   

Саймон Пегг і Нік Фрост тиждень працювали із тренером по рухам, хореографом і ветераном цирка Дю Солей (Cirque de Soleil) Тері Нотарі, щоб відпрацювати синхронне незграбне падіння на сідниці Том(п)сонів.

Джеймі Белл говорить, що фізично грати Тінтіна нелегко – це вимагало від нього залучення навіть тих вмінь, які він набув, працюючи танцюристом у Billy Elliot.

Серед картинок, які Ерге використав для ілюстрації коміксів, були такі машини, як Форд 1937 року та морський літак.

 Акторський і закадровий склад стрічки представляє більше дюжини різних країн, в тому числі, Чехія, Південна Африка, Германія, Італія, Франція, Британія, Нова Зеландія, Австралія та США.


Это сообщение написано также в: КиноМЕТА (0 комментариев)
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены