<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Мультфильмы
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

ПРИГОДИ ТІНТІНА: ТАЄМНИЦЯ ЄДИНОРОГА ПРО ГЕРОЇВ

Серый Лев | 2011-09-27 19:25:20  
Сообщение прочтено 1131 раз

3 листопада 2011 в кіно виходить анімаційна пригода від режисерів Стівена Спілберга та Пітера Джексона  - ПРИГОДИ ТІНТІНА: ТАЄМНИЦЯ ЄДИНОРОГА (3D).


мультфильм,детектив,приключения,семейный,Анимация,Приключения Тинтина: Тайна единорога 3D,Пригоди Тінтіна: Таємниця єдинорога,The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn
 ТІНТІН

Хоробрий юний репортер, чия невгамовна погоня за правдою у битві зі злом приводить його у світ дивовижних пригод. Надзвичайно обдарований та вкрай винахідливий, Тінтін є дуже сміливим та порядним, він вірний друг.

СНОУІ

Сноуі – білосніжний фокстер’єр. Він невтомний компаньйон Тінтіна, часто трапляється так, що саме Сноуі знаходить частинку мозаїки, якої бракує, щоб розгадати таємницю. Він не залишає свого хазяїна ані на секунду. Сноуі – собачий герой, якому властиві хоробрість, кмітливий розум та жага пригод.  

КАПІТАН ХЕДДОК

Досвідчений морський вовк з вибуховим темпераментом та звичкою колекціонувати оригінальні та колоритні вирази. Тінтін знаходить Хеддока у жалюгідному стані,  ув’язненим на власному судні «Карабоджіан», яким керує зграя безжальних лиходіїв. Удвох вони утікають із полону та подорожують по суші та по морю, щоб розкрити таємницю Єдинорога, яка назавжди скріпить їхню дружбу та змінить життя Хеддока.

ТОМСОН & ТОМ(П)СОН

Вони не близнюки і навіть не далекі родичі, але ці двоє незграбних поліцейських детективів, що носять капелюхи-котелки, майже повністю однакові (єдина різниця між ними – форма їхніх вусів). Некомпетентні та невмілі, з нездоровим відчуттям важливості своїх персон, Том(п)сони є майстрами катастрофи. По собі вони залишають більше загадок, ніж розгадок.

ІВАН ІВАНОВИЧ САХАРИН

Таємнича могутня особа з містичним минулим, він має диявольський план, що руйнує життя Хеддока. Сахарин прагне заволодіти моделлю корабля Єдинорога, що є у Тінтіна, будь-якою ціною.

БЬЯНКА КАСТАФЬОРЕ

Оперна діва, яку ще називають «міланським солов’єм», вона мимоволі стає секретною зброєю в руках Сахарина під час приватного виступу у палаці Омара Бен Салаада.

ЛЕЙТЕНАНТ ДЕЛКОРТ

Командир аванпосту у Афгарі. Він та його люди рятують капітана Хеддока і Тінтіна від смерті посеред пустелі.

ОМАР БЕН САЛААД

Шалено багатий деспот, що живе у Баггхарі. Він набув своє багатство, керуючи водопостачанням міста. В якості одного з експонатів своєї колекції скарбів він якось придбав третю модель корабля Єдинорог, яка містить в собі третю й головну частину паззлу, що разом з першими двома є ключем до розгадки таємниці Єдинорога. 

ШОВК

Дрібний злодюжка, якого незграбно переслідують детективи Томпсон і Томсон, Шовк більше страждає на клептоманію, ніж є справжнім кримінальником. Він кишеньковий крадій, якого доля також заносить в спільну історію після того, як він викрадає гаманець Тінтіна. Шовк не знає, але в цьому гаманці схований крихітний папірець, що є однією з трьох частин ключа-розгадки до таємниці Єдинорога.

АЛАН

Повстанець,а також колишній перший помічник капітана Хеддока, який тепер працює на Сахарина.

ТОМ

Кращий друг, а також партнер по повстанню Алана. Вони з Аланом викрадають Тінтіна і тримають його в полоні на «Карабоджіані» разом з капітаном Хеддоком.

НЕСТОР

Вірний стюарт та хранитель помістя Мерлінспайк Хол. Він піклується про садибу протягом багатьох років, а також служить, як виявляється, двом дуже різним господарям.

МІСІС ФІНЧ

Докучлива домовласниця Тінтіна на Лабрадор роуд, 26. Її кіт є запеклим ворогом Сноуі.

БАРНАБІ

Чужак з Америки, який намагається застерегти Тінтіна про велику небезпеку, в яку той уплутується, придбавши модель корабля. 


Это сообщение написано также в: КиноМЕТА (0 комментариев)
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены