<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе КиноМЕТА
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

ТРОН: СПАДОК ГЕРОЇ ФІЛЬМУ

Серый Лев | 2010-11-08 21:12:34  
Сообщение прочтено 1480 раз
КЕВІН ФЛІН (Джеф Бріджес)

 Комп’ютерний геній, Кевін започаткував нову еру у світі електронних технологій, створивши відеогру, яка перетворила ENCOM на потужну інформаційну сітку. Кевін Флін пропав без вісті у 1989 році.

 алановитий дизайнер відеоігор Кевін Флін завжди прагнув отримати краще від двох світів – цифрового і реального. Коли він став першою людиною, яка змогла увійти у дивовижний світ сітки, він вирішив, що найкращий спосіб досягти своєї мети – об’єднати два світа в один. Кевін розробляє програму КЛУ 2.0 і таємно використовує її, намагаючись створити утопічний вимір, який би поєднував в собі найкращі ідеали людського і цифрового світів. Талановитий корпоративний працівник удень, вночі Флін стає винахідником Сітки. А потім, одного дня у далекому 1989 році Кевін містично зникає. Тепер він має нагоду на власному досвіді переконатися у справедливості вислову «будь обережним зі своєю мрією – вона може справдитись»: він застрягає у власноруч створеному світі, з якого немає вороття. Все, що йому залишається – чекати, що щось зміниться і він зможе повернутися у реальне життя і знову побачити сина.  

 

 • Через 28 років Джеф Бріджес знову грає роль, яку він грав у оригінальному фільмі 1982 року, «Трон». Це найбільший строк, через який будь-який актор міг повторити свою роль.
 • У фільмі ТРОН: СПАДОК Джеф Бріджес знову працює разом з Брюсом Бокслайтнером, який грає Алана Бредлі, і Стівеном Лісбергером, сценаристом/творцем «Трону» і продюсером нового фільму ТРОН: СПАДОК.
 • Герой Джефа Бріджеса, Кевін Флін, живе на Окраїні, темній і хиткій місцевості за зоною Сітки, у безпечному домі з видом на яскравий ландшафт Сітки.
 

СЕМ ФЛІН (Гаррет Хедлунд)

Єдиний син Кевіна Фліна, 27-річний хлопець, який любить пригоди і адреналін, він відмовився від грошей, які приносить ENCOM. Сем прагне розгадати таємницю зникнення свого батька. 

Син Кевін Фліна, Сем, народився у 1983, і до зловісного 1989 року вони з батьком були нерозлийвода. Кевін був усім для Сема, який був за духом таким самим бунтівником, як і його батько.  Коли Кевін зник, його друг і партнер по ENCOM, Алан Бредлі, став Сему за батька. Минуло 20 років і Сем тепер радше стрибне з високоповерхівки або вижме до межі свій мотоцикл, ніж вдягне діловий костюм, краватку і буде розбиратись в непростих інтригах корпорації ENCOM. Коли Бредлі говорить Сему, що отримав повідомлення зі старого офісу його батька, той вирушає на місце, щоб перевірити, хто міг надіслати це повідомлення. Випадково Сем опиняється втягнутим у срібний цифровий світ Сітки, в якому його батько ув’язнений вже понад двадцять років. Там його контролює цифровий всесвіт. Сем отримує шанс звільнити свого батька, якого не бачив вже довгі роки.

 

 • Через те, що процес одягання і знімання костюма потребував значних затрат часу і зусиль, були розроблені спеціальні інверсіонні панелі, які дозволяли Гаррету (та іншим акторам, які носили костюми) вдягати і знімати обладунки, не завдаючи шкоду костюмам. 
 • Хедлунд тренувався їздити на мотоциклі, брав уроки рукопашного бою, капоейри і паркуру, щоб підготуватися до ролі Сема. 
 • Хедлунд і його партнерка по знімальному майданчику Олівія Вайлд хотіли працювати разом ще з їхньої першої зустрічі, коли вони були зайняті на різних проектах сім років тому.

 КЛУ (Джеф Бріджес)

 Керуюча програма, яка має зовнішність Кевіна Фліна, створена, щоб спостерігати за розвитком подій у цифровій Сітці.

Коли Кевін Флін створив першу програму Клу, вона мала за мету допомогти знайти доказ того, що корпоративний роботодавець Фліна недооцінив талант генія. Коли Кевін намагався повернути Клу із Сітки до реального світу, програма не вижила. Тому був створений новий, більш досконалий КЛУ 2.0 (також зовнішнє ідентичний Кевіну), щоб спостерігати за співіснуванням людей і програм в утопічному всесвіті. Але з ним, як і з іншими наступними творіннями, не все йшло так, як було задумане. Тепер Клу не допомагає Фліну вдосконалювати його творіння, він є окремою одиницею, незалежною від свого творця, яка прагне, щоб Флін пішов, а Сітка залишилася під його владою.     

 • Завдяки тому, що Флін створив програму КЛУ у 1984 році, вона має зовнішність актора, коли йому було 35 років. Образ було створено за допомоги спеціальної технології, яка створила образ цифрового Фліна таким, яким він був в молодості. 
 • Джеф Бріджес перший актор в історії кінематографу, який грає в парі із собою молодим.
 • Бойовий корабель Клу, Рекрутіфайєр, втричі більший за авіаносець.

КОРА (Олівія Вайлд)

 Унікальна програма, що діє як довірена особа Кевіна Фліна і іноді як воїн, допомагаючи йому вижити у вигнанні.

Програма Кора як сурогатна донька Фліна – цікавий співрозмовник, допитлива дівчина і володіє неймовірними бойовими можливостями, здатна підірвати будь-кого. Він розповідає їй про зовнішній світ і натомість вона платить йому відданістю. В результаті освіти Кора набуває допитливості, яка властива Фліну, і тепер прагне побувати у світі «юзера», що практично неможливо. Тому коли вона зустрічає Сема Фліна, він відчуває, що не тільки його батько, а й вона також чекала на нього. А коли у сурогатній родині буквально трапляється вибух, вони всі стають пліч-о-пліч, щоб продиратися крізь цифрові хащі, які власноруч створив Флін-старший.

 

 • Олівія Вайлд легко впоралась із тренуваннями у бойових мистецтвах, навіть досвідчені каскадери були вражені її здібностями і порадили їй продовжити займатися і після завершення зйомок фільму. 
 • Олівія Вайлд чудово справлялася із трюковими сценами, стала прекрасним партнером для Хедлунда у кожній сцені. Але під час тренувань перед зйомками вона надягала взуття на рівній платформі, тому потім їй довелося пройти додатковий курс тренувань у туфлях з 10-сантиметровими підборами Кори.
 • Олівія Вайлд найбільше відома своєю роллю у серіалі «Доктор Хаус», де вона грає лікаря на прізвисько «Тринадцять», тому їй не було важко грати таку складну героїню як Кора.  

 КАСТОР (Майкл Шин)

 Легка, яскрава програма, яка керує Клубом Сітки «На краю лінії».

Програма Кастор була створена для зберігання інформації і розроблена таким чином, щоб виживати і пристосовуватись до будь-яких умов, які постійно змінюються. Ця спеціальна комбінація якостей дозволяє йому бути власником бару під назвою «На краю лінії», який розташований у найвищій вежі Сітки. Він феєричний, безсоромний, його можна назвати «сірим кардиналом» - він прагне бути усім для людей, що приносить йому постійний прибуток від кожної трансакції. Хороший він хлопець чи поганець? Залежить від того, хто платить більше. 

 • Шин цитує багатьох відомих шоуменів у ролі Кастора – від Мей Вест до Зіггі Стардаста.
 • Шин дивився оригінальний фільм «Трон» у Вельсі, коли йому було 12 років і відразу став великим шанувальником стрічки. Але він і гадки не мав, що через багато років на його долю випаде шанс зіграти роль у цифровому екшені «ТРОН: СПАДОК».
 • Величезний клуб «На краю лінії», володіння Кастора, було спеціально збудовано в окремому павільйоні, із спеціальним місцем для команди Daft Punk як місцевих музикантів і сотень людей масовки.  

 АЛАН БРЕДЛІ (Брюс Бокслайтнер)

 Партнер Кевіна Фліна по бізнесу, вони разом керували компанією ENCOM, тепер Бредлі виконавчий директор компанії і опікун сина Кевіна, Сема Фліна.  

У бізнесі слід бути дуже обережним, коли дивишся у майбутнє, тому що вчорашній геній сьогодні може стати простим безробітним. Близько 30 років назад Алан Бредлі виріс від обіцяючого програміста до співвласника ENCOM. Але після зникнення Кевіна Фліна він почав втрачати контроль у правлінні, яке тепер розцінює його як необхідну, але подразнюючу одиницю. Тому Алан сподівається, що сигнал, який надійшов йому на пейджер із старого офісу Кевіна, є сигналом до повернення Фліна-старшого. 

 • Бокслайтнер повторює роль Алана Бредлі, яку він зіграв в оригінальному фільмі 1982 року, «Трон».
 • Для відтворення сцен з минулого актор повинен був стати молодшою версію себе. Це стало можливим завдяки зусиллям команди по візажу і чарівникам з відділу комп’ютерної графіки.
 • Бокслайтнер також відомий по ролі Джона Шерідана у пригодницькому фільмі «Вавілон 5».
 

ЯРВІС (Джеймс Фрейн)

 Права рука Клу, програма, яка спеціалізується на зборі інформації. 

У світі Сітки, як і, можливо, у будь-якому іншому світі, знання – це сила, а у королівстві Клу ці знання збирає і подає йому Ярвіс. Створений таким чином, щоб таємно збирати інформацію і рапортувати Клу, Ярвіс може проникнути всюди. Але в цьому темному новому всесвіті кодування програми не завжди очевидне, тому завжди краще перевіряти двічі все, що може бути записане на програмний диск перед тим, як судити про чиїсь вчинки.  

 

 • Фрейн не перший раз грає праву руку могутньої людини – серед його ролей роль посла Іспанії Альваро де ла Кадра у фільмі «Єлизавета», Томаса Кромвеля при королі Генріху VII у серіалі «Династія Тюдорів», а також Мотта, який служив королю вампірів у «Справжній крові».
 • Шоломи, який носив Фрейн та інші актори, були спеціально розроблені дизайнерами, щоб вони співвідносились з координацією акторів і загальним іміджем фільму «ТРОН: СПАДОК», жодна бутафорія не була використана.
 • Програми, лояльні до Клу, як наприклад герой Фрейна, Ярвіс, носять одяг і мають світоцикли оранжевого, червоного і жовтого кольорів. А жителі Сітки і околиць мають спокійні білі, блакитні і срібні кольори.
РІНЗЛЕР (Аніс Шерфа)

Найжорстокіший помічник Клу – безстрашний воїн, який безсловесно вірний Клу і його режиму.

Як головний захисник і супер-воїн Клу, Рінзлер – програма, яка володіє неперевершеними бойовими здібностями, його неможливо зламати, зупинити або перемогти. Рінзлер завжди ховає обличчя під шоломом, завжди знаходиться у бойовому режимі і багато не говорить – його вчинки більш красномовні.

 • Аніс Шерфа, який грає Рінзлера, майстер із бойових мистецтв із світовим ім’ям, його вважають першим, хто почав використовувати бойові мистецтва у трюках.
 • Рінзлер елітний гравець у іграх Сітки, має можливість розділяти свій диск на дві зброї.
 • Шолом Рінзлера повністю закриває його обличчя і голову, без шолома його ніколи не бачили.

СИРЕНИ / ДЖЕМ (Бью Гаррет)

Джем – найголовніша поміж кількох сирен програма – має таку ж чарівну зовнішність, як сирени із давньогрецьких міфів. Вона готує програми для битв у гладіаторських іграх Сітки.

Програма Джем належить до групи, відомої як Сирени – їхня мета підготувати інші програми до гладіаторських боїв Сітки, озброїти їх і (як у випадку із Семом) дати їм персональний диск. Вони також можуть бути останнім обличчям, яке бачать інші програми, якщо вони гинуть під час ігор. Завдяки своїй привабливості, Джем і Сирени є частими гостями у клубі Кастора «На краю лінії».

 • Високі підбори, які мають небезпечний кут згину, являли собою неабияку складність для Бью Гаррет, яка довго тренувалася, надягнувши їх, підніматися сходами до клубу «На краю лінії» ще до початку зйомок. 
 • Актриси, які грали Сирен, займалися з хореографом, щоб координувати і синхронізувати свою ходу і жести, щоб їхні рухи виглядали ідентичними. 
 • Три години йшло на те, щоб загримувати і одягти у костюми актрис, які грали Сирен.
ПРО ФІЛЬМ

Сучасна видовищна фантастика  відбувається в 3D  реальності, в яку 20 років тому потрапив успішний  програміст Кевін Флінн. За збігом обставин його не  менш талановитий  син  відчайдушно намагаючись знайти батька, опиняється в тому самому цифровому всесвіті. Трансформативні ландшафти, високотехнологічні авто, зброя,  яку неможливо зупинити, – все це  відкриває безмежні можливості і водночас створює свої жорстокі правила виживання, в основі яких гладіаторські бої.  Поєднавши свої здібності , опанувавши новітні пристрої  та заручившись підтримкою воїтельки Кворри,  батько і син нестримно шукають вихід зі смертельної пастки, ламаючи усі можливі фантазії про простір.

Режисер – Джозеф Косінскі, сценарій Едді Кертіса і Адама Хоровітца, персонажі Стівена Лісбергера і Бонні МакБерд. Фільм виходить у форматі Disney Digital 3D™. Дія відбувається на фоні електронної музики володарів премії Grammy, неперевершених Daft Punk.

ТРОН: СПАДОК виходить в прокат 30 грудня 2010 року.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены