<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе КиноМЕТА
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Трон ніч

Серый Лев | 2010-10-28 08:12:41  
Сообщение прочтено 943 раз

 

WALT DISNEY PICTURES ПОЧИНАЄ 10-ТИЖНЕВИЙ ВІДЛІК ЧАСУ

ДО ГЛОБАЛЬНОЇ КІНОПОДІЇ – «ТРОН: СПАДОК»

 

ПРИГОТУЙСЯ ДО ПОДІЇ!

 

ПОБАЧ ПЕРШИМ 20 ХВИЛИН ФІЛЬМУ «ТРОН:СПАДОК» У ФОРМАТІ 3D

ЛИШЕ 28 ЖОВТНЯ В ОБРАНИХ КІНОТЕАТРАХ ТВОГО МІСТА НА

ЕКСКЛЮЗИВНІЙ ПОДІЇ –ТРОН: НІЧ!

 

 

Фантастичний екшн «ТРОН: СПАДОК» від студії

Walt Disney Pictures у кіно з 6 січня 2011,

а також на допремєрних показах

у обраних кінотеатрах вже з 30 грудня 2010

 

 Бербанк, Каліфорнія. (10 жовтня, 2010) — студія Walt Disney Studios оголошує 10-тижневий відлік часу до виходу в прокат фантастичного епічного екшену «ТРОН: спадок», який з’явиться в українських кінотеатрах з 6 січня 2011 року (та на допрем’єрних показах з 30 грудня 2010 року). Кожні наступні 10 тижнів у підготовці до світової прем’єри фільма студія The Walt Disney Company представлятиме захоплюючі матеріали, події, відео, тощо, щоб очікування було приємнішим.

 

  • ТРОН НІЧ: ексклюзивна подія, що відбудеться 28 жовтня 2010 року, дасть можливість кінофанам усього світу побачити перші 3D-матеріали фільма.  

 

Обрані 3D & IMAX 3D кінотеатри в усьому світі пропонуватимуть глядачам безкоштовно переглянути 20-хвилинну частину фільму у форматі 3D. «Ми з нетерпінням очікуємо можливості показати глядачам перший 20-хвилинний 3D-кліп з фільму «ТРОН: спадок», - говорить Шон Бейлі, президент виробництва  Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Дізнатися про кінотеатри України, котрі беруть участь у події ТРОН: НІЧ 28 жовтня 2010 року, а також запрошення на безкоштовний перегляд 20-хвилинного сюжету фільму «ТРОН:спадок» можна отримати безкоштовно, зареєструвавшись на офіційному сайті фільму http://tron.com.ua. Реєстрація відкрита вже тепер

 

  • «Вівторки ТРОНУ» — кожного вівторка кожні наступні 10 тижнів, які залишились до світової прем’єри, будуть представлені нові ексклюзивні матеріали: нове відео, контент, трейлери та інші матеріали, які можна буде побачити в кожній країні на он-лайн ресурсах або на телебаченні. Щоб отримати найновіші матеріали по «вівторках TRON», заходьте на Disney.com, на Facebook.com/TRON, а також на ttp://www.youtube.com/user/bhfilmsua і http://twitter.com/bhfilms .

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

  • 7 грудня Walt Disney Records випустить офіційний саундтрек до стрічки «ТРОН: спадок», який створила культова французька команда Daft Punk. 
  • У магазинах цього місяця з’являться нові продукти серії Disney Consumer Products, натхнені фільмом «ТРОН: спадок. 
  • 7 грудня компанія Disney Interactive Studios представить нову відеогру «Трон: Еволюція» для домашніх консолей, Windows PC та інших платформ.
  • Disney Parks проведе свято для фанів фільму -  ЕлекТРОНіка, нічна подія у Діснейленді, штат Каліфорнія.  

 

Інформацію про інші активності з нагоди виходу в прокат фільму «ТРОН: спадок» можна знайти на Disney.com/TRON.

 

ПРО ФІЛЬМ

Сучасна видовищна фантастика  відбувається в 3D  реальності, в яку 20 років тому потрапив успішний  програміст Кевін Флінн. За збігом обставин його не  менш талановитий  син  відчайдушно намагаючись знайти батька, опиняється в тому самому цифровому всесвіті. Трансформативні ландшафти, високотехнологічні авто, зброя,  яку неможливо зупинити, – все це  відкриває безмежні можливості і водночас створює свої жорстокі правила виживання, в основі яких гладіаторські бої.  Поєднавши свої здібності , опанувавши новітні пристрої  та заручившись підтримкою воїтельки Кворри,  батько і син нестримно шукають вихід зі смертельної пастки, ламаючи усі можливі фантазії про простір.

Режисер – Джозеф Косінскі, сценарій Едді Кертіса і Адама Хоровітца, персонажі Стівена Лісбергера і Бонні МакБерд. Фільм виходить у форматі Disney Digital 3D™. Дія відбувається на фоні електронної музики володарів премії Grammy, неперевершених Daft Punk.

 

Насолодитися переглядом повної версії фільму «ТРОН: Спадок» в українських кінотеатрах можна буде від 6 січня 2011 року.  Ексклюзивні допрем’єрні покази почнуться 30 Грудня 2010 року!

 

ТРОН: СПАДОК

Зміни уяву про кіно у Digital 3D!

#

Топ сообществ

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены