Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе КиноФестивали
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

2010 (1)
2011 (1)
2morrow (1)
bafta (3)
BBC (1)
Cannes (5)
Channel 4 (1)
FILM.UA (1)
Mostra (1)
Боец (1)
ваза (2)
ВГИК (1)
Жорж (1)
КМКФ (1)
Край (1)
Ника (1)
сша (1)
Три (1)
трэш (1)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 7 сентября 2010

Неутешительное мнение об очередном украинском кинофестивале. Да, вы не поверите, но они у нас есть, но их назначение до сих пор малоизвестно.

С сайта "Сумно?".

Автор: Ярина Груша.

 

f_f1opd853uw2m_7e39e92

Попри кризу і відсутність українського ресурсу, п’ятий міжнародний кінофестиваль «КіноЛев» у Львові відбувся з 21 по 24 серпня. Головною подією його, за словами організатора Олеся Дзиндри, мала стати україномовна прем’єра фільмів «великого брехуна» Федеріко Фелліні  - «Сатирикон», «Солодке життя», «Рим». Мабуть, саме для такої події, як одруження солов’їної мови з картинкою італійського класика кіно, варто було поїхати до Львова і відсидіти на дерев’яних лавах перед  натягнутим екраном просто неба. Все ж таки на лавах сиділи бурсаки, а це порівняння якраз вдале, бо дух бурси переважав в конкурсній програмі львівського кінофестивалю. Все, що випустила головна кіно урса України – Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого – увійшло до конкурсної програми, за винятком декількох вже відомих фестивальним кочівникам робіт, на кшталт документальної стрічки «Я пам’ятник собі…» Дмитра Тяжлова.  Конкурсна програма включала в себе абсолютно все: анімацію, документалістику, ігрове кіно, а принципом відбору такого вінегрету стало «незалежне бачення режисера». Для такого унікального конкурсу (по дорозі фестиваль забув, що він міжнародний) і журі було унікальним: його було два. Першого, що складалося з професіоналів, склад якого не вдалося ніде знайти, і молодого незалежного журі першокурсників КНУТКІТ факультету режисури. Отже, фестивальний глядач мав змогу з 11.00 до 13.00 щоденно переглянути курсові роботи українських студентів. Таких охочих було максимум двоє-троє.

 

f_fgudqedfi84m_0b9f444

Найбільш потужна складова всіх кінофестивалів – програма «Фестиваль фестивалів», яку організатори «КіноЛева» вирішили заповнити стрічками, які з великим успіхом пройшли у широкому прокаті на всій території України – «Молоко скорботи» (Клаудія Льоса), «Луїза-Мішель» (Гюстав де Керверн, Бенуа Делєпін), «Пророк» (Жак Одіяр), «Кус-кус та барабулька» (Абдулатіф Кешиш). Тому  навіть ця секція не стала заманливим козирем для фестивального глядача.

 

Можливо, організатори робили наголос на «українському кіно, якого ще не бачили», показавши фільм Максима Васяновича «Мама померла в суботу на кухні…», переможця «Панорами українського кіно» на минулій 39-й «Молодості» та володаря гран-прі фестивалю «Docudays». Але і цей фільм досить широко відомий всім, тим хто не пропускає головних кіно подій країни.

Єдине, над чим дійсно попрацював
Читать

#

Топ блогов

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены